MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16034483
nr 1603 4483
Byrå
sengustaviansk stil, 1800-tal, med huggen kalkstensskiva. Bredd: 105 cm, djup: 48 cm, höjd: 91 cm
Kondition: stenskivan med nagg och lagning
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:15:09
4/3 18:10:09